Smycze dla małych psów i kotów

Jaką smycz wybrać dla swojego pupila? Ważne, aby zwrócić uwagę zarówno na wygodę opiekuna, jak i komfort oraz bezpieczeństwo zwierzaka. W przypadku małych zwierząt, takich jak psy niewielkich ras, koty czy króliki, łatwo o kontuzje czy podrażnienia. Smycz musi więc umożliwiać panowanie nad zwierzęciem, ale jednocześnie nie może stanowić dla niego zagrożenia. Najlepiej, by była wykonana z mocnego, ale lekkiego, miękkiego materiału. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór smyczy przeznaczonych dla małych zwierząt: smycze dla szczeniąt, psów małych ras, kotów, a także królików.

Aktywne filtry:

Jaką smycz wybrać dla małego zwierzęcia?

Czy mowa o szczeniaczku, czy kocie, króliku albo psie niewielkiej rasy, smycz powinna spełniać podobne wymagania. Małe zwierzęta są szczególnie delikatne, łatwo je zranić czy niewłaściwie wybranymi szelkami i smyczą przyczynić się do bolesnej kontuzji. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich akcesoriów na spacery z pupilem. Jeśli chodzi o smycze dla małych psów, kotów czy królików, wykluczone są ciężkie, wykonane z twardych materiałów modele. Metalowy łańcuch czy gruby skórzany pasek nie tylko nie są potrzebne, by utrzymać kontrolę nad niewielkim zwierzęciem, ale wręcz mogą być niebezpieczne. Wystarczy, że pupil bawiąc się, uderzy się albo zapląta w ciężki metalowy pas, żeby doszło do wypadku. Również pociągnięcie za tego rodzaju smycz w celu przywołania zwierzaka, będzie dla niego bardzo nieprzyjemne czy nawet mocno bolesne. Wybierając smycz dla małego psa lub kota albo królika, najlepiej stawiać na modele dedykowane małym zwierzętom: lekkie, wykonane z miękkiego materiału, solidne, ale jednocześnie delikatne i bezpieczne. Tego rodzaju smycz dla szczeniaka, małego psa, kota czy królika pozwoli zachować odpowiednią kontrolę nad zwierzęciem, a jednocześnie będzie dla niego wygodna i bezpieczna.

Smycze dla małych zwierząt - oferta sklepu

Odpowiadając na potrzeby opiekunów małych zwierząt, nasz sklep oferuje szeroki wybór smyczy bezpiecznych dla szczeniąt, psów ras małych (yorki, maltańczyki, shitzu i inne), kotów czy królików. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów i zostały zaprojektowane z troską o najwyższą jakość. Smycze są mocne, w większości wykonane z wytrzymałej taśmy polipropylenowej, wyposażone w niklowany karabińczyk. Proponujemy modele o stałej długości, jak i modele regulowane, przepinane. Niektóre dedykowane są konkretnemu gatunkowi zwierzęcia: kotu czy królikowi, inne może wykorzystać zarówno dla szczeniaczka, jak i kota czy psa rasy małej. Oferowane smycze posiadają wygodą rękojeść, wyposażone są w bezpieczne zapięcie, które zapobiega wypięciu się zwierzęcia. Wykonane z lekkiego, miękkiego materiału są w pełni bezpieczne nawet dla bardzo małych, delikatnych zwierząt. Umożliwiają kontrolę nad pupilem, jednocześnie gwarantując mu maksymalny komfort. Smycze dla małych psów, kotów i królików dostępne są w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy opiekun znajdzie taką, która przypadnie mu do gustu.